REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Linia Otwocka (Warszawa Wawer – Otwock) z unijnym dofinansowaniem [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Linia Otwocka (Warszawa Wawer – Otwock) z unijnym dofinansowaniem [WIZUALIZACJE]
Bardzo dobra wiadomość. FEnIKS zapewni stabilne finansowanie jednej z najważniejszych inwestycji kolejowych na Mazowszu. Budowa nowych torów, skrzyżowań bezkolizyjnych oraz modernizacja przystanków pomiędzy Warszawą Wawer a Otwockiem będzie możliwa dzięki 1,4 mld zł (netto) z programu „Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021–2027”. Koszt całej inwestycji to 1,7 mld zł (netto).
[Wrocław] W sierpniu pierwsi najemcy wprowadzą się do nowego biurowca przy Rychtalskiejartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] W sierpniu pierwsi najemcy wprowadzą się do nowego biurowca przy Rychtalskiej
Budynek biurowo-usługowy Epsilon przy nabrzeżu Odry w połowie lipca otrzymał pozwolenie na użytkowan...
Rynek powierzchni biurowych w Warszawie [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Rynek powierzchni biurowych w Warszawie [RAPORT]
Według raportu firmy doradczej Newmark Polska "Office Occupier – Rynek biurowy w Warszawie" aktywność najemców w drugim kwartale na warszawskim rynku nieruchomości biurowych nadal utrzymywała się na stosunkowo wysokim poziomie, a dostępność powierzchni ponownie nieznacznie się zmniejszyła, potwierdzając trend spadkowy współczynnika pustostanów.
SAP Polska przenosi się do wieżowca Varso Towerartykuł
Pokaż artykuł
SAP Polska przenosi się do wieżowca Varso Tower
HB Reavis, międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu przestrzeni pracy, podpisała umowę najmu z SAP. Polski oddział renomowanego dostawcy oprogramowania dla przedsiębiorstw wprowadzi się na 11. piętro w wieżowcu Varso Tower. Nowe biuro SAP Polska w centrum Warszawy zajmie blisko 1 400 mkw. powierzchni zaprojektowanej z myślą o dobrostanie pracowników. W transakcji polskiemu oddziałowi SAP doradzali eksperci z firmy Colliers.
[śląskie/małopolskie] Stalexport Autostrada Małopolska S.A. uruchomiła bramki samoobsługowe na Placach Poboru Opłat w Mysłowicach i Balicachartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie/małopolskie] Stalexport Autostrada Małopolska S.A. uruchomiła bramki samoobsługowe na Placach Poboru Opłat w Mysłowicach i Balicach
Stalexport Autostrada Małopolska S.A. (SAM S.A.) uruchomiła na Placach Poboru Opłat (PPO) w Mysłowic...
PKP PLK S.A. przekażą samorządowi dwa odcinki na liniach kolejowych nr 283 i 322 na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
PKP PLK S.A. przekażą samorządowi dwa odcinki na liniach kolejowych nr 283 i 322 na Dolnym Śląsku
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. porozumiały się z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego w sprawie przekazania niewykorzystywanych obecnie linii kolejowych. Samorząd, przez najbliższe 30 lat, będzie zarządzać dwoma odcinkami tras. Zapewni to lepsze wykorzystanie infrastruktury kolejowej w regionie.
ARP S.A. uruchamia program „Atom bez barier” – szansa dla polskich firm na wejście do sektora energetyki jądrowejartykuł
Pokaż artykuł
ARP S.A. uruchamia program „Atom bez barier” – szansa dla polskich firm na wejście do sektora energetyki jądrowej
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. uruchamia program „Atom bez barier” – kompleksowy pakiet instrumentów finansowych dla przedsiębiorstw, które chcą włączyć się w realizację pierwszej polskiej elektrowni jądrowej. Celem inicjatywy jest zwiększenie udziału krajowych firm w łańcuchu dostaw energetyki atomowej, wzmocnienie ich kompetencji technologicznych oraz ułatwienie dostępu do kontraktów w tym strategicznym obszarze.
Rząd dofinansuje kwotą 300 milionów złotych budowę nowego, wielkiego Szpitala Onkologicznego we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Rząd dofinansuje kwotą 300 milionów złotych budowę nowego, wielkiego Szpitala Onkologicznego we Wrocławiu
W czwartek 10 marca Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski podpisał z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego Cezarym Przybylskim i Wicemarszałkiem Marcinem Krzyżanowskim umowę na mocy której Urząd Marszałkowski otrzyma z budżetu Państwa 300 milionów złotych na budowę nowego Szpitala Onkologiczno-Pulmonologiczno-Hematologicznego we Wrocławiu. Jest to przypieczętowanie współpracy z Rządem RP w ramach realizacji tej kluczowej dla Dolnego Śląska inwestycji.
[dolnośląskie] RD bud zakończył realizację Centrum Handlowego BC Center w Bolesławcuartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] RD bud zakończył realizację Centrum Handlowego BC Center w Bolesławcu
Centrum Handlowe Bolesławiec City Center to pierwsze centrum handlowe, w mieście słynącym z ręcznie...
Czeladź: Kolejna inwestycja Panattoni Europeartykuł
Pokaż artykuł
Czeladź: Kolejna inwestycja Panattoni Europe
Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, powiększy podaż magazynową na Ślą...
Poznań LABfirma
Pokaż firmę
Poznań LAB
Przeźmierowo, Leśna 42a
firma
Pokaż firmę
Atena - kursy i szkolenia dla Ciebie
Słupsk, Filmowa 2/6/A
firma
Pokaż firmę
Producent regałów jezdnych, przesuwnych - MCB
Warszawa, Grójecka 128/51
firma
Pokaż firmę
VIOLA Wioleta STASIŁOWICZ
Police, Energetyków 7a
firma
Pokaż firmę
SZIC | KIA & Mitsubishi Opole
Opole, Krapkowicka14
firma
Pokaż firmę
Wszywka alkoholowa Łódź
Łódź, Henryka Sienkiewicza 85/87
Varso Tower, najwyższy budynek w UE, pozyskał nowego najemcęartykuł
Pokaż artykuł
Varso Tower, najwyższy budynek w UE, pozyskał nowego najemcę
Varso Tower, najwyższy budynek w UE, pozyskał nowego najemcę. Grupa Alioth powiększy grono biznesowych użytkowników najwyższego ze stołecznych wieżowców. Firma zajmie część przestrzeni na 44. piętrze Varso Tower. Najemcę w procesie negocjacji umowy reprezentowała firma ITRA Polska.
Na południu Dolnego Śląska powstanie nowy park handlowyartykuł
Pokaż artykuł
Na południu Dolnego Śląska powstanie nowy park handlowy
W Bystrzycy Kłodzkiej na Dolnym Śląsku rozpoczęły się przygotowania do realizacji kolejnego nowoczesnego parku handlowego działającego pod marką Sekunda. Spółka Vanstar nabyła teren w celu realizacji inwestycji o charakterze handlowo-usługowym, który odpowie na potrzeby mieszkańców miasta i regionu. Projekt zakłada powstanie obiektu o powierzchni najmu wynoszącej około 14 tys. mkw., a otwarcie planowane jest na drugą połowę 2027 roku.
Miliony złotych na rozwój polskich autobusów elektrycznych i wodorowychartykuł
Pokaż artykuł
Miliony złotych na rozwój polskich autobusów elektrycznych i wodorowych
Polska, rodzinna spółka MMI z Redzikowa koło Słupska (woj. pomorskie) pozyskała 33,36 miliona złotych finansowania od funduszu Vinci S.A. na rozwój produkcji autobusów elektrycznych i wodorowych. Firma jest jednym z liderów w kategorii producentów małych i średnich autobusów w naszym kraju, a jej pojazdy trafiają też m.in. na rynek włoski oraz francuski.
[Warszawa] Do końca roku wybudują centrum serwisowe dla Pendolino. Pierwszy pociąg przyjedzie do Polski w sierpniuartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Do końca roku wybudują centrum serwisowe dla Pendolino. Pierwszy pociąg przyjedzie do Polski w sierpniu
W środę, 30 stycznia, na warszawskiej Olszynce Grochowskiej wbudowano kamień węgielny pod budowę now...
REKLAMA